מחשוב ובקרה

מיחשוב ובקרה

תוכנות ניהול מערך הגבייה:

משרדנו ממוכן כולו ומושתת על רשת מחשבים ענפה - לכל אחד מעורכי הדין וצוות
העובדים במשרד, מחשב אישי צמוד, ובו מותקנות התוכנות החדישות ביותר בתחום ניהול המשרד, הנהלת החשבונות, וכמובן ההוצאה לפועל.

רשת המחשבים במשרד כוללת מספר רב של שרתים לרבות שרת Novell, שרת N.T, שרתSQL , ושרת דואר. בנוסף קיימות במשרד תוכנות לגיבוי ואבטחת מידע מהמתקדמות בעולם.

בנוסף על האמור לעיל, עושים אנו שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר לניהול מערכת
גבייה. בין תוכנות אלו ניתן למנות את תוכנות עו"דכנית ה- DOS ועו"דכנית
פלאטניום.

רשת המשרד ערוכה במיוחד לטיפול בכל הנוגע לגביית חובות, והיא אוגרת בקרבה אתמלוא הנתונים הנדרשים לעבודה השוטפת בנושא זה, לרבות רישום לקוחות, מעקב אחר תיקים, רישום דיונים משפטיים, ומערכת הוצאה לפועל מלאה הכוללת את כל הטפסים הרלוונטיים. 

עבודה ישירה מול בית המשפט:

באמצעות מערכת המחשוב המתקדמת של המשרד אנו נמצאים בתקשורת ישירה למחשב בית המשפט ולשכות ההוצאה לפועל- כל התביעות האזרחיות וכן תיקי ההוצאה לפועל נפתחים באופן ממוכן, פעולה המייעלת באופן ניכר את ההליך הגבייה ומקצרת אותו באופן משמעותי.

משרדנו נמצא כיום בהליכים הסופיים של מעבר לכוון של "Paper Less Office"- כל החומר הראייתי בתיקים סרוק על גבי מערכת המחשב, דבר המקנה לנו מחד, אבטחה מלאה של כל החומר ומאידך, מאפשר לנו לתת שירות יעיל ומהיר מיד עם קבלת כל שיחה.

זאת ועוד, יודגש כי בימים אלו ממש שוקדת מערכת בתי המשפט על מהפכה בתחום
המחשוב שתאפשר לעורכי הדין להגיש תביעות "סרוקות" באמצעות המחשב תוך
חיסכון בהוצאות. לנו, כמשרד המוביל בתחום, היה חשוב להיערך מבעוד מועד לשיטה זו, וכיום אנו גאים לומר כי משרדנו ערוך לעבור באופן מיידי להגשת תביעות בדרך זו, וכל זאת במטרה לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות מיד כאשר יתאפשר הדבר מבחינת בית המשפט. 
        
בקרה ופיקוח

מערכת המחשוב המתקדמת המותקנת במשרדנו מאפשרת קבלת נתונים בכל רגע נתון לגבי כל פרט המטופל במערכת. מערכת המחשב מסוגלת להנפיק דו"חות מסוגים שונים בהתאם לדרישות הלקוח, מהם ניתן ללמוד על מצב התיקים בחתכים השונים. הדבר מסייע מאוד בניתוח החומר ובדיקת הטיפול שנעשה על ידי המשרד. בנוסף, מערכת המחשוב מאפשרת ללקוח לעקוב ממשרדיו אחר מצב התיקים וזאת באמצעות  תוכנה מתקדמת המותקנת במשרדי הלקוח.

מחשוב ואמצעי עזר

המשרד ממוכן כולו ומושתת על רשת מחשבים ענפה וחדשנית. רשת המחשבים כוללת מספר שרתים לרבות N.T, SQL, Novell ורשת דואר. בנוסף במשרד תוכנות לגיבוי ואבטחת מידע, תוכנות סריקה ותוכנות מתקדמות ביותר לניהול מערכת גבייה והוצאה לפועל לרבות עודכנית DOS ועודכנית פלטינום. הרשת ערוכה במיוחד לטיפול בגביית חובות לרבות רישום לקוחות, מעקב אחרי תיקים, רישום דיונים ומערכת טפסים משפטיים, בצד תקשורת ישירה למחשבי בית המשפר ולשכות ההוצל"פ ותוכנות עזר.

המערכת מייעלת באופן ניכר את ההליך ומאפשרת עבודה יעילה מהירה ודייקנית, תוך אפשרות לקבל בכל רגע נתונים מלאים לגבי כל פרט המטופל בה.  ללקוח אפשרות לעקוב ממשרדו אחר התיקים באמצעות תוכנה המתוקנת במשרדו והמערכת מסוגלת להנפיק דוחות שונים בהתאם לדרישותיו של כל לקוח.                 
משרד עורכי דין י. שפירא ושות' | דרך מנחם בגין 122 תל אביב 67012 | טלפון: 03-5653333 | פקס: 03-5653334 | office@shap.co.il
אוריון  -  שיווק באינטרנט