מחשוב ובקרה

Whatsapp

מחשוב ובקרה

תוכנות ניהול מערך הגבייה

משרדנו ממוכן כולו ומושתת על רשת מחשבים ענפה – לכל אחד מעורכי הדין וצוות העובדים במשרד, מחשב אישי צמוד, ובו מותקנות התוכנות החדישות ביותר בתחום ניהול המשרד, הנהלת החשבונות, וכמובן ההוצאה לפועל. בנוסף קיימות במשרד תוכנות לגיבוי ואבטחת מידע מהמתקדמות בעולם. בנוסף על האמור לעיל המשרד משתמש בתוכנת עודכני”ת פלטניום ונמצא בקשר הדוק עם בית התוכנה וכן עם מערך המחשוב של רשות האכיפה והגביה.

רשת המשרד ערוכה במיוחד לטיפול בכל הנוגע לגביית חובות, והיא אוגרת בקרבה את מלוא הנתונים הנדרשים לעבודה השוטפת בנושא זה, לרבות רישום לקוחות, מעקב אחר תיקים, רישום דיונים משפטיים, ומערכת הוצאה לפועל מלאה הכוללת את כל הטפסים הרלוונטיים.

עבודה ישירה מול הרשויות השונות

באמצעות מערכת המחשוב המתקדמת של המשרד אנו נמצאים בתקשורת ישירה עם הנהלת בתי המשפט ורשות האכיפה והגביה לפועל – כל התביעות האזרחיות וכן תיקי ההוצאה לפועל נפתחים באופן ממוכן, פעולה המייעלת באופן ניכר את ההליך הגבייה ומקצרת אותו באופן משמעותי. משרדנו נמצא כיום בהליכים הסופיים של מעבר לכוון של “Paper Less Office”- כל החומר הראייתי בתיקים סרוק על גבי מערכת המחשב, דבר המקנה לנו מחד גיסא אבטחה מלאה של כל החומר. ומאידך גיסא מאפשר לנו לתת שירות יעיל ומהיר מיד עם קבלת כל שיחה.

בקרה ופיקוח

מערכת המחשוב המתקדמת המותקנת במשרדנו מאפשרת קבלת נתונים בכל רגע נתון לגבי כל פרט המטופל במערכת. מערכת המחשב מסוגלת להנפיק דו”חות מסוגים שונים בהתאם לדרישות הלקוח, מהם ניתן ללמוד על מצב התיקים בחתכים השונים. הדבר מסייע מאוד בניתוח החומר ובדיקת הטיפול שנעשה על ידי המשרד. בנוסף, מערכת המחשוב מאפשרת ללקוח לעקוב ממשרדיו אחר מצב התיקים וזאת באמצעות תוכנה מתקדמת המותקנת במשרדי הלקוח.

מחשוב ואמצעי עזר

המשרד ממוכן כולו ומושתת על רשת מחשבים ענפה וחדשנית. במשרד תוכנות לגיבוי ואבטחת מידע, תוכנות סריקה ותוכנות מתקדמות ביותר לניהול מערכת גבייה והוצאה לפועל לרבות עודכנית פלטינום  ותוכנות עזר. הרשת ערוכה במיוחד לטיפול בגביית חובות לרבות רישום לקוחות, מעקב אחרי תיקים, רישום דיונים ומערכת טפסים משפטיים, בצד תקשורת ישירה למחשבי הנהלת בתי המשפט ורשות האכיפה והגביה. המערכת מייעלת באופן ניכר את ההליך ומאפשרת עבודה יעילה מהירה ודייקנית, תוך אפשרות לקבל בכל רגע נתונים מלאים לגבי כל פרט המטופל בה. ללקוח אפשרות לעקוב ממשרדו אחר התיקים באמצעות תוכנה המתוקנת במשרדו והמערכת מסוגלת להנפיק דוחות שונים בהתאם לדרישותיו של כל לקוח